Door to door
Jak serwisować samochód z domu?

Usługa door-to-door powstała z myślą o serwisie auta bez konieczności wychodzenia z domu.
Odbierzemy naprawimy i odstawimy Twój samochód w wybrane przez Ciebie miejsce.

 

1. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty serwisowej

Napisz do nas na adres tomcar@bosch-service.pl lu b zadzwoń pod numer 539 33 00 99. Powiedz nam jaką usługą mamy dla Ciebie wykonać i  kiedy ma być zrealizowana. Potwierdzimy termin oraz  zakres prac następnie wycenimy usługę. Teraz jest odpowiedni moment aby skorzystać z naszej usługi typu door-to-door, możesz też zamówić usługę w innym dogodnym dla Ciebie terminie.

 

2. Odbiór samochodu od klienta

W wyznaczonym terminie i miejscu nasz pracownik odbierze Twój samochód. Następnie razem z naszym pracownikiem Twój samochód zostanie dokładnie obejrzany i zostanie sporządzony protokół odebrania pojazdu oraz zostanie uzgodniony zakres prac i ewnetualnych usług dodatkowych.

 

3. Usługa serwisowa

Serwis twojego samochodu będzie przebiegał zgodnie z  zatwierdzonym przez Ciebie zakresem prac. Jeśli Twój samochód będzie wymagał dodatkowych prac skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania akceptacji. Za usługę wystawiamy fakturę vat która zostanie przesłana do Ciebie na adres e-mail. Możesz zapłacić przelewem przed odbiorem samochodu lub kartą przy odbiorze samochodu.

 

4. Dostawa do klienta

Nasz pracownik serwisu dostarczy auto w miejsce wyznaczone przez Ciebie, za usługę będziesz mógł zapłacić kartą lub gotówka bezpośrednio u kierowcy.

 

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA:

1. Każdego Klienta obsługujemy w świeżych jednorazowych rękawiczkach.

2. Samochód jest dezynfekowany po przyjęciu i przed wydaniem Klientowi (kierownica, klamki, dźwignia zmiany biegów, kluczyki).

3. Minimalna ilość osób w serwisie / salonie (do dyspozycji Klienta płyn dezynfekujący do rąk).

4. Na życzenie Klienta pojazd przyjmiemy / wydajemy na zewnątrz, bez konieczności wejścia do biura.

5. Możliwa płatna usługa „Door to door” - umów się w serwisie, a my odbierzemy samochód spod Twojej firmy / domu i odstawimy go po wykonanej usłudze na wskazany adres.

WARSZTAT NALEŻY DO OGÓLNOPOLSKIEJ SIECI WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH
BOSCH SERVICE